World-of-Darkness

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Kago vs Kikyo

In jos 

Pe cine alegeti Kagome sau Kikyuo?
Kagome
100%
 100% [ 2 ]
Kikyuo
0%
 0% [ 0 ]
Total voturi : 2

AutorMesaj
Darky
Admin

Data de înscriere : 29/04/2008
Varsta : 22
Localizare : Anime World

MesajSubiect: Kago vs Kikyo   Mier Apr 30, 2008 8:18 pm

Poi..sa fiu sincera as vrea sa ziceti voi...Eu spun doar ca Kagome este preferata mea,este puternica,frumoasa.......Voi ce ziceti???

------------------------------>>> DaRkY<<<----------------------------
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://world-of-darkness.secretsstories.com
ank
Admin

Data de înscriere : 29/04/2008
Varsta : 23
Localizare : anime world

MesajSubiect: Re: Kago vs Kikyo   Joi Mai 01, 2008 10:43 am

Yo aleg pe Kagome ptr ca ea il iubeste cu adevarat , daca Kikyo l-ar fi iubit si-ar fi aflat ca nu Inuyasha a ucis-o nu ar fi incercat sa-l ia cu ea in iad ci s-ar bucura ca Inuyasha o iubeste pe Kagome si ca ea il iubeste pe el (pentru ca atunci cand iubesti pe cineva nu te gandesti la cat vei suferii tu ci te gandesti ca persoana iubita sa fie fericita, chiar daca cu alta persoana, mai stii si un lucru ca te va pastra mereu in inima lui, mai ales daca ai murit). In plus ei nu prea au avut incredere in ei , adica au ales sa urasca nu sa iubeasca , nu s-au gandit decat ca celalalt a tradat nu ca alcineva ar fi putut sa le insceneze totul.
Si inca ceva acum ar fi batrana , dar ar trebui sa o lase sa se odihneasca in pace , daca Naraku ar fi distrus sufletul ei n-ar mai cauta razbunare ci s-ar odihni in pace.

Kago vs Kikyo
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
World-of-Darkness :: Anime :: InuYasha-
Mergi direct la: